تبلیغات
انجمن علمی بخش تاریخ دانشگاه شیراز - مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی حرکت
معاونت فرهنگی دانشگاه شیراز روز سه شنبه در تالار مصطفوی مراسم تقدیری از برگزیدگان هشتمین جشنواره ملی حرکت برگزار نمود. در این مراسم که با حضور مسئولان دانشگاه شیراز برگزار شد، دکتر گشتاسبی راد مشاور و مدیر حوزه ریاست دانشگاه نیز حضور داشتند. ایشان در سخنانی عنوان نمودند دانشگاه شیراز همیشه در عرصه انجمن های علمی شاخص بوده است. از نظر ایشان افراد فعال انجمن‌های علمی در آینده مدیران این کشور خواهند شد و تجربه‌ای که این افراد در دانشگاه کسب می‌کنند در آینده هم برای خودشان و هم برای جامعه مثمر ثمر خواهد بود. ایشان در ادامه عنوان نمودند دانشگاه باید انسانهایی  کارآفرین تربیت کند و انجمن های علمی در این زمینه می توانند عامل حرکت باشند.
همچنین پیش از صحبت های ایشان، دکتر حسینچاری معاونت فرهنگی دانشگاه نیز در سخنانی خلاصه ای از برگزاری هشتمین جشنواره ملی حرکت در مشهد عنوان نمودند.
در نهایت سرکار خانم دکتر فروتن مدیریت امور علمی دانشگاه به معرفی انجمن های برگزیده پرداختند. در این میان نشریه پارسه فصلنامه انجمن علمی بخش تاریخ در بخش نشریات دانشجویی که به عنوان برگزیده هشتمین جشنواره ملی حرکت انتخاب شده بود، مورد تقدیر قرار گرفت.  

تندیس   

تقدیر

این موفقیت را به اعضای انجمن علمی و هیئت تحریریه نشریه پارسه به خصوص آقای مهدی دهقان حسام پور (سردبیر) و آقای هادی پیروزان (مدیر مسئول) تبریک گفته و موفقیت روزافزون آنان را از درگاه باریتعالی خواستاریم. به امید کسب موفقیت و دستاوردهای بیشتر مجله پارسه و انجمن علمی تاریخ. 

پارسه
آقای حسام پور و آقای پیروزانطبقه بندی: افتخارات انجمن علمی،  اخبار انجمن علمی،  مجله پارسه، 

تاریخ : چهارشنبه 4 آذر 1394 | 10:13 ب.ظ | نویسنده : زینب حسام‌پور | نظرات

  • پاپو مارکت | بک لینک | قالب وبلاگ